2024-04-11 13:17
Rozkład jazdy
Linia nr 142405 2 01 U Świercze- Świercze przez Strzegocin, Ostrzeniewo odl.km141142kursDD kursuje w:godzczasgodzczasPTprzystanek 0,00,006:3000:0015:2500:001Świercze II 0,50,506:3100:0115:2600:012Świercze I (wieża)1,52,006:3300:0215:2800:023Prusinowice1,93,906:3600:0315:3100:034Sulkowo2,16,006:3900:0315:3400:035Strzegocin II1,57,506:4200:0315:3700:036Brodowo1,99,406:4500:0315:4000:037Kowalewice 1,110,506:4700:0215:4200:028Kowalewice